Kongres Praktyki Weterynaryjnej VetForum przełożony na 2021 rok

Kiedy z niekłamaną radością, po raz kolejny zapraszałem Państwa do udziału w tegorocznej edycji targów „ Vetmedica” oraz w Kongresie Praktyki Weterynaryjnej „Vetforum” wierzyłem, że spotkamy się podczas ich kolejnej edycji.
Życie napisało inny scenariusz. Wielu z Państwa wystawców i uczestników Kongresu wyraziło obawy o narastające zagrożenie epidemiologiczne spowodowane pandemią koronawirusa COVID 19. Sytuacja ekonomiczna niektórych firm oraz lecznic weterynaryjnych uległa pogorszeniu. Troska o bezpieczeństwo, odpowiedzialność za zdrowie oraz dobry wizerunek Kongresu i Targów, a przede wszystkim szacunek dla wielu Państwa obaw o ich skuteczność są dla nas najważniejsze.

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja epidemiologiczna powoduje, że Zarząd firmy Interservis postanowił przenieść termin realizacji Targów Medycyny Weterynaryjnej Vetmedica oraz Kongresu Praktyki Weterynaryjnej Vetforum na rok 2021.

Zapraszam do udziału w tych wydarzeniach w Łodzi w dniach 17-18 Kwietnia 2021.

Cieszyliśmy się, że nasze coroczne spotkania braci weterynaryjnej w Łodzi miały szanse ich realizacji.
Jest to jedna z trudniejszych decyzji jaką przyszło nam podjąć, wobec ich piętnastoletniej tradycji.
Szczególny zaszczyt sprawił nam fakt, że w czasie tegorocznych Targów i Kongresu miało odbyć się „ spotkanie po latach” z okazji 25 lat specjalizacji lekarzy weterynarii.
Wyrażam przekonanie, że nasze spotkanie w 2021 (w tradycyjnym terminie Kongresu i Targów) będzie bezpieczne i inspirujące do rozwiązań służących nowoczesnym metodom leczenia i biobezpieczeństwa żywności , a także prezentacji nowych technologii w praktyce weterynaryjnej.
Dziękuje za dotychczasową współpracę. Łączę wyrazy szacunku i zapraszam do dalszej współpracy w roku 2021.

Prezes Zarządu
Paweł Babij